Regulamin

REGULAMIN   POKOI GOŚCINNYCH
** U Marynarza **

 W trosce o zapewnienie Państwu spokojnego i bezpiecznego pobytu w naszych pokojach gościnnych prosimy o zapoznanie się i przestrzeganie poniższego regulaminu.

 1. Regulamin określa warunki wypoczynku w obiekcie noclegowym.
 2. Każdy, kto dokona rezerwacji obiektu noclegowego jednocześnie oświadcza, że zapoznał się z regulaminem oraz akceptuje jego postanowienia.
 3. Pokoje gościnne w obiekcie wynajmowane są na doby.
 4. Doba noclegowa zaczyna się od godziny 14:00 w dniu przyjazdu i kończy się o godzinie 11:00 w dniu wyjazdu.
 5. Zameldowanie oraz wniesienie należności za pobyt i opłatę miejscową, należy uregulować w dniu przyjazdu. W celu potwierdzenia tożsamości Gość jest zobowiązany okazać  dokument z fotografią.
 6. Nieopuszczenie pokoju do godziny 12:00 w dniu wyjazdu traktowane jest jako przedłużenie pobytu .Tym samym naliczana jest opłata za kolejną dobę noclegową.
 7. Na życzenie Gościa istnieje możliwość przedłużenia pobytu, pod warunkiem dostępności pokoi.
 8. Gość ma prawo pozostawienia swojego bagażu w miejscu wskazanym przez gospodarza, do końca ostatniego dnia pobytu, bez dodatkowej opłaty.
 9. Parking jest bezpłatny, niestrzeżony Właściciel obiektu nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione pojazdy, ani znajdujące się w nich mienie. Do jednego pokoju przypisane jest jedno miejsce parkingowe.
 10. Obiekt nie akceptuje obecności zwierzą
 11. Obiekt noclegowy ma obowiązek zapewnić Gościom:
 • warunki do spokojnego wypoczynku,
 • bezpieczeństwo pobytu, w tym bezpieczeństwo zachowania w tajemnicy informacji o Gościach,
 • profesjonalną i uprzejmą obsługę oraz wykonywanie niezbędnych napraw wyposażenia,
 1. Prosimy o informowanie gospodarzy o wystąpieniu szkody na terenie   obiektu, niezwłocznie po jej stwierdzeniu.
 2. W pokojach gościnnych obowiązuje zachowanie ciszy nocnej od godziny 22:00 do godziny 8:00
 3. Organizowanie imprez w wynajmowanym pokoju lub obiekcie nie jest dozwolone.
 4. Osoby odwiedzające Gości mogą przebywać na terenie obiektu do godziny 22.00.
 5. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych pokoi gościnnych, powstałe z jego winy lub z winy odwiedzających go osób.
 6. W obiekcie obowiązuje całkowity zakaz palenia, poza wyznaczonymi miejscami, przeznaczonymi do tego celu. W razie naruszenia zakazu Gość zostanie obciążony kosztami odświeżania pokoju i interwencji w przypadku uruchomienia czujnika dymu.
 7. Prosimy o segregowanie i wyrzucanie śmieci w miejscu do tego wyznaczonym na zewnątrz obiektu lub w budynku, na półpiętrze.
 8. Przedmioty osobistego użytku pozostawione przez wyjeżdżającego Gościa w pokoju będą odesłane na adres wskazany przez Gościa na jego koszt. W przypadku nie otrzymania takiej dyspozycji, obiekt przechowa te przedmioty przez trzy miesiące.

 

 

Życzymy Państwu udanego wypoczynku.
Pokoje Gościnne „U Marynarza”

Iwona Kołodziejska